Milá Anna!

Za 15 rokov pôsobenia v EP si jednou z najvýznamnejších predstaviteľov pro life hnutia a ochrankyňou kresťanských hodnôt v Európe. Vďaka Tebe sme boli informovaní o ohrozeniach, ktoré ničia náš životný štýl, postavený na kresťanských hodnotách.

Na konferenciách Vyber si život 15 rokov si prinášala témy a osobnosti, vďaka čomu sme mohli včas reagovať na presadzovanie nových ľudských práv do našej legislatíve, zabrániť ratifikáciu Istanbulského dohovoru konštruktívnou kritikou, jasnými postojmi bez vyvolávania strachu a ohrozenia. Spolu s Tvojim otcom Antonom Neuwirthom si stála pri zrode Fóra života na Slovensku. Vedela si, že ubrániť si náš životný štýl môžeme len vtedy, keď sa budeme spájať. Po vzore Slovenska si bola pri zrode One Of Us.

Vďaka Tebe a Tvojej blízkej rodine, viac ako 20 rokov zachraňujeme ľudské životy v Áno pre život, v Poradni Alexis, v projekte Zachráňme životy a Femina vo Fóre života a v gynekologických ambulanciách. Sú za tým konkrétne, ženy, konkrétne deti, konkrétne rodiny.

Si jediná z politikov, ktorí v tichosti, bez honoru a medializácie pomáhali a pomáhajú tým, ktorí to najviac potrebujú. To, čo spustili predsedovia KDH a OĽaNO voči Tebe a Tvojej rodine, je neprijateľné. Nie si ohrozením pre ďalších kandidátov, práve naopak. Vybudovať si rešpektované postavenie v rámci EP trvá roky a nie je otázkou ad hoc zmeny a náhrady poslanca. Vek nemôže byt dôvodom na nekandidovanie, pretože aj v našich kruhoch sme svedkami, že starší majú často väčší drive pre boj za život, než mladšie generácie, ktorým asi chýba skúsenosť ohrozenia ich vlastného života.

Milá Anna,
stojíme za Tebou, podporujeme Ťa! Máš náš hlas v zajtrajších voľbách.

Marcela Dobešová
Mária Demeterová
Anna Verešová
Anna Siekelová
Zuzana Stohlová Kiňová
Zuzana Dobešová